مشاوره حضوری رایگان: 09124134002

راهنمای خرید درب اتوماتیک شیشه ای

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | شنبه 6 مهر 1398 در ساعت 54 : 8 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

با توجه به اینکه بسیاری از افراد ممکن است اطلاع چندانی در مورد درب اتوماتیک یا نحوه عملکرد آن نداشته باشند لذا نیاز به یک مشاوره صحیح در مورد انتخاب نوع درب اتوماتیک و همینطور نحوه آمادگی محل نصب درب اتوماتیک ضروری به نظر میرسد . از آنجایی که راهنمایی صحیح و ارائه اطلاعات کارشناسی شده به مشریان عزیز را وظیفه خود میدانیم در مقاله زیر سعی شده تا در حد امکان مطالب کاربردی در مورد انتخاب درب اتوماتیک شیشه ای را در اختیار دوستان قرار دهیم .

لازم به ذکر است شرکت درب اتوماتیک دلتادر آماده ارائه مشاوره حضوری رایگان به مشریان گرامی می باشد تا براساس یک نظر کارشناسی بتوانند بهترین انتخاب نوع درب اتوماتیک و همینطور نحوه آماده سازی محل نصب درب اتوماتیک شیشه ای را داشته باشند .

مهمترین معیارهای انتخاب درب اتوماتیک شیشه ای :

- کاربری محل نصب درب اتوماتیک :

منظور از این عنوان نوع فعالیت محل نصب درب اتوماتیک است به عنوان مثال درب اتوماتیکی که برای یک بانک در نظر گرفته میشود با دربی که برای یک شرکت خصوصی انتخاب می شود تفاوت دارد همینطور درب اتوماتیک یک بیمارستان با یک فروشگاه ، بنابراین توجه به نوع کاربری محل و میزان تردد آن میتواند یکی از عوامل مهم در انتخاب نوع موتور ، سنسورهای به کار رفته در درب اتوماتیک و نهایتا انتخاب مناسب ترین اپراتور جهت محل مربوطه باشد .

- نوع تردد افراد :

شاید برایتان جالب باشد که یکی از معیارهای انتخاب درب اتوماتیک عمده افرادی هستند که از آن عبور میکنند بنابراین در انتخاب نوع درب اتوماتیک باید در نظر داشت که افرادی که جهت ورود و خروج از درب اتوماتیک استفاده میکنند چه شرایطی دارند آیا عمده تردد ما سالمندان  هستند یا پدر ومادران با کالسکه یا مشتریان یک فروشگاه و یا کودکان و... که این امر سبب میشود که سنسورهای ایمنی مربوطه روی درب اتوماتیک در نظر گرفته شود .

- میزان بازشوی مورد نیاز :

باید دید میزان بازشوی مورد نیاز چقدر است مثلا در یک نمایشگاه ماشین حداکثر عرض و ارتفاع درب اتوماتیک لازم است که عموما درب اتوماتیک تلسکوپی مناسب این مکان است یا بازشوی درب اتوماتیک یک شرکت خصوصی با یک بیمارستان که محل عبور ویلچر و برانکارد است تفاوت دارد بنابراین توجه به میزان بازشوی مورد نیاز درب اتوماتیک میتواند عامل مهمی در تعیین نوع درب اتوماتیک شیشه ای باشد .

- زیبایی ظاهری( یکپارچگی با نمای ساختمان ) :

اینکه نوع ساختمان شما چیست و نمای ظاهری و معماری آن به چه صورت است میتواند عامل مهمی در انتخاب نوع فریم و مدل درب اتوماتیک باشد مثلا درب اتوماتیک پیشنهادی برای یک هتل چند ستاره درب اتوماتیک ریولوینگ و یا درب اتوماتیک کرو است که معمولا از فریم استیل طلایی برای این مدل دربها استفاده میشود یا درب پیشنهادی  برای فضای داخلی یک شرکت که دارای نمای طرح چوب است درب اتوماتیک اسلایدینگ یا درب اتوماتیک تلسکوپی با فریم های طرح چوب می باشد البته گستره این انتخاب ها میتواند با توجه به تنوع زیاد طرح و رنگ فریم و مدلهای درب اتوماتیک شیشه ای بالا باشد که با توجه به سلیقه مشتری شخصی سازی شود.

- بودجه اختصاص یافته :

نیاز به توضیح نیست که تمامی انتخابها و مواردی که در بالا اشاره شد زمانی میتواند محقق شود که با بودجه اختصاص یافته جهت درب اتوماتیک همخوانی داشته باشد. بنابراین میتوان به طور خلاصه این طور عنوان کرد که با در نظر گرفتن تمامی موارد اشاره شده در این مقاله جهت انتخاب درب اتوماتیک مناسب و برخورداری از یک مشاوره صحیح میتوان بهترین انتخاب را داشت که از قیمت و کارایی مناسب برخوردار باشد .

 

 

 

 

 

 

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
نحوه بازدید دوره ای درب اتوماتیک شیشه ای

نحوه بازدید دوره ای درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای به دلیل نوع عملکرد و فرایندی که در باز و بسته شدن دارد اگر در بازه زمانی مشخص و ...
راهنمای خرید درب اتوماتیک شیشه ای

راهنمای خرید درب اتوماتیک شیشه ای

با توجه به اینکه بسیاری از افراد ممکن است اطلاع چندانی در مورد درب اتوماتیک یا نحوه عملکرد آن نداشته ...
چرا درب اتوماتیک شیشه ای ؟

چرا درب اتوماتیک شیشه ای ؟

در پاسخ به این سوال باید دید دیدگاه شما نسبت به مسائلی مانند : صرفه جویی انرژی ، اهمیت کنترل تردد ، ...
تاریخچه درب اتوماتیک

تاریخچه درب اتوماتیک

  از مشهورترین دربهای تاریخ  درب معبد سلیمان است که در کتاب مقدس نیز از آن یاد شده آن ...