4134002 0912 - 66981502 021

قیمت درب اتوماتیک شیشه ای

10 / 10
از 1 کاربر

تعیین قیمت درب اتوماتیک شیشه ای تابع عوامل مختلفی است که در زیر به آن اشاره می شود . بدیهی است با تغییر نوع و اندازه موارد زیر قیمت درب اتوماتیک نیز تغییر می کند .

( مطالعه بیشتر : راهنمای خرید درب اتوماتیک شیشه ای )

فریم :

منظور از فریم چهار چوب عمدتا آلومینیومی است که به دور شیشه لتهای درب اتوماتیک شیشه ای قرار می گیرد (البته دربهایی هستند که فاقد فریم می باشند که اصطلاحا به آنها فریم لس گفته می شود) که در اندازه ، سایزها و رنگهای مختلفی قابل ارائه می باشد که هر یک از این عوامل در تعیین قیمت درب اتوماتیک شیشه ای موثر است .لازم به ذکر است اندازه استاندارد لت در صنعت درب اتوماتیک 220*100 می باشد و قیمت ارائه شده برای هر لت به اندازه سایز استاندارد بوده و در صورت بالاتر بودن اندازه لت از سایز استاندارد مقداری تغییر قیمت پیدا میکند .

عمده دربهای اتوماتیک شیشه ای دارای فریم الومینیوم یا استیل هستند که به توضیح هر یک می پردازیم :

- فریم آلومینیومی :

میتوان گفت در حدود 90 درصد دربهای اتوماتیک شیشه ای از فریم آلومینیومی استفاده میشود چرا که نسبت به فریم استیل قیمت به مراتب پایین تری داشته و از تنوع رنگ مختلفی برخوردار است . رنگهای به کار رفته در فریم های الومینیومی عموما کوره ای یا انادایز هستند که بنا به درخواست و سلیقه مشتری در انوع رنگ قابل ارائه می باشد .

انواع  فریم و کاور آلومینیومی قابل ارائه توسط شرکت دلتادر :

- فریم  درب اتوماتیک شیشه ای پروفیل بغل 3/5cm ، پروفیل کف 6cm

- فریم درب اتوماتیک شیشه ای پروفیل بغل 3/5cm ، پروفیل کف 8cm

- فریم درب اتوماتیک شیشه ای پروفیل بغل 3/5cm ، پروفیل کف 10cm

- فریم درب اتوماتیک شیشه ای پروفیل بغل 6cm ، پروفیل کف 8cm 

- فریم درب اتوماتیک شیشه ای پروفیل بغل 6cm ، پروفیل کف 10cm

- وسط دهنه آلومینیومی 

- کاور پشت آلومینیومی

- ستون مادون

 

- فریم استیل :

نوع دیگری از فریم که در صنعت درب اتوماتیک شیشه ای رایج است فریم استیل می باشد که نسبت به فریم آلومینیومی دارای قیمت بالاتری بوده و عمدتا در دو رنگ طلایی و نقره ای  براق و مات استفاده می شود . البته لازم به ذکر است که منظور از فریم استیل فریم آلومینیومی است که دارای روکش استیل می باشد ، بدیهی است انتخاب این مدل فریم قیمت درب اتوماتیک شیشه ای را بالاتر می برد .

انواع  فریم و کاور استیل ارائه شده توسط شرکت دلتادر :

- فریم استیل پروفیل بغل 3/5cm ، پروفیل کف 6cm        

- فریم استیل پروفیل بغل 3/5cm ، پروفیل کف 8cm

- فریم استیل پروفیل بغل 3/5cm ، پروفیل کف 10cm   

- فریم استیل پروفیل بغل 6cm ، پروفیل کف 8cm

- فریم استیل پروفیل بغل 6cm ، پروفیل کف 10cm

- کاور پشت استیل به همراه پروفیل آلومینیومی 

- ستون مادون استیل

- استیل کاری کاور اپراتور

 

 شیشه :

عامل دیگر موثر در تعیین قیمت درب اتوماتیک ، شیشه مورد استفاده در این نوع درب ها است که با توجه به نوع شیشه ، ضخامت و رنگ آن در قیمتهای مختلف قابل ارائه می باشد .

شیشه به کار رفته در اکثر دربهای اتوماتیک ، شیشه سکوریت 10 میل است که غالبا به صورت بی رنگ استفاده می شود که در صورت تمایل مشتری در رنگهای مختلف قابل ارائه می باشد .

در یک نگاه کلی میتوان عوامل موثر در تعیین قیمت شیشه را به صورت زیر بیان کرد :

- ضخامت شیشه :  این ضخامت در اکثر دربها 10 میل می باشد .

- رنگ شیشه : تقریبا در 90 درصد دربهای اتوماتیک شیشه سکوریت بی رنگ به کار گرفته می شود که بدیهی است در صورت تغییر رنگ قیمت شیشه نیز تغییر می کند .

- سندبلاست : منظور از سندبلاست حک کردن آرم یا لوگوی مورد نظر مشتری بر روی شیشه می باشد که بدیهی است باعث افزایش قیمت درب اتوماتیک شیشه ای می گردد.

 

انواع شیشه ارائه شده توسط شرکت دلتادر :

- ارائه شیشه در سایز و ضخامت مختلف به صورت کلیر و سوپر کلیر

- ارائه انواع شیشه دودی با پرده رنگ مختلف

- سندبلاست انواع لوگو و آرم روی شیشه

 

اپراتور :

بدون تردید اصلی ترین و مهمترین بخش درب اتوماتیک شیشه ای اپراتور یا همان متعلقات الکترونیکی درب اتوماتیک است که بیشترین سهم در تعیین قیمت درب اتوماتیک شیشه ای مربوط به این بخش بوده که در مدلهای مختلفی قابل ارائه می باشد .

شاید این سوال برایتان به وجود آمده باشد که چه عاملی باعث ایجاد اختلاف قیمت در اپراتورهای مختلف می باشد ؟؟

در جواب به این سوال میتوان گفت که اپراتو از قسمتهای مختلفی مانند موتور ، مرکزفرمان ، سنسور تشخیص حرکت (چشمی) و ... تشکیل شده است که این بخش ها دارای کیفیت و تنوع مختلفی می باشند که به تبع آن دارای قیمت مختلفی هستند .

اپراتورهای ارائه شده توسط دلتادر به صورت زیر دسته بندی میشوند که بنا به درخواست مشتری و میزان هزینه در نظر گرفته شده  به انتخاب بهترین نوع درب کمک میکند:

 

- اپراتور با موتور اصلی و چشمی دوکاره :

همینطور که از عنوان آن مشخص است موتور استفاده شده در این اپراتور موتور اصلی دانکر ( ساخت آلمان ) بوده و چشمی دوکاره ( جهت جلوگیری از برخورد با موانع بین درب ) نیز در آن به کار رفته است که این مدل اپراتور طبیعتا دارای بالاترین قیمت میباشد .

 - اپراتور با موتور اصلی و چشمی تک کاره :

درمورد موتور توضیحات در بالا گفته شد اما تفاوت چشمی تک کاره و دوکاره در این است که چشم تک کاره فقط وظیفه فرمان باز شدن درب را در زمان ورود یا خروج به عهده دارد در حالی که دوکاره علاوه بر این کار حفاظت از فضای بین درب را نیز انجام می دهد در واقع چشمی دوکاره ، کار چشمی لای درب را نیز انجام داده و نیازی به نصب چشم لای درب نیست . لازم به ذکر است که در اماکنی که محل تردد کودکان و افراد مسن می باشد استفاده از چشم دوکاره توصیه می شود .

 - اپراتور با موتور طرح اصلی  و چشم دوکاره :

در مواردی که میزان تردد درب چندان بالا نبوده و مشتری تمایل به صرف هزینه کمتر دارد استفاده از موتور طرح اصلی (ساخت ترکیه) پیشنهاد میشود که ضمن داشتن کیفیت بالا و ضمانت معتبر باعث کاهش هزینه ها میگردد که متناسب با شرایط محل نصب میتوان از چشم تک یا دوکاره استفاده کرد .

- اپراتور با موتور طرح اصلی و چشم تک کاره :

توضیحات مربوط به این دو در بالا بیان شد . بدیهی است این مدل اپراتور از قیمت پایین تری نسبت به بقیه برخوردار است .


با توجه به مطالب بالا میتوان عنوان کرد که مهمترین عوامل مختلف دخیل در قیمت اپراتور نوع اپراتور ، نوع فریم ، سایز و نوع شیشه به کار رفته در آن می باشد که با مشخص کردن آنها و تماس با واحد فروش دلتادر میتوانید از قیمت درب اتوماتیک شیشه ای اطلاع حاصل فرمایید .

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :