مشاوره حضوری رایگان : 09124134002

متعلقات درب اتوماتیک شیشه ای

10 / 10
از 1 کاربر
1مجموع 8 محصول
اکسس کنترل

اکسس کنترل

در اکثر سازمانها و مجموعه ها برای بخش های مختلف نیاز به کنترل دسترسی وجود دارد به این معنی که فقط افراد دارای اعتبار ورود و خروج قادر به تردد درآن بخش باشند که به این ترتیب بتوان میزان امنیت و اطمینان آن بخش را افزایش داد بنابراین با قرار دادن درب اتوماتیک ، گیت و یا قفل های اتوماتیک در مسیر ورودی بخش های مختلف و اتصال اکسس کنترل به سیستم مربوطه میتوان به راحتی محدودیت تردد ایجاد کرد .
فریم دور شیشه

فریم دور شیشه

منظور از فریم چهارچوب دور شیشه لت ثابت و متحرک درب اتوماتیک شیشه ای می باشد که علاوه بر افزایش ایمنی و طول عمر شیشه ها باعث زییایی درب اتوماتیک نیز می گردد .
شیشه سکوریت و لمینت

شیشه سکوریت و لمینت

شیشه سکوریت که به نام های شیشه نشکن و شیشه میرال هم شناخته میشود یکی از محصولات پرکاربرد و پرمخاطب در صنعت شیشه به حساب می آید که با داشتن مقاومت بالا نسبت به شیشه های معمولی و تولید در سایزها و رنگهای مختلف امکان ایجاد ایمنی و تنوع بالاتر را فراهم میکند که هم امر سبب استقبال فراوان در صنایع و مشاغل گوناگون از این نوع شیشه گردیده است .
چشمی لای درب

چشمی لای درب

چشمی لای درب که به نام های سنسور ایمنی و مادون بین درب نیز شناخته میشود یکی از قطعاتی است که در بالا بردن امنیت دربهای اتوماتیک شیشه ای نقش مهمی دارد یکی از مشکلاتی که در دربهای اتوماتیک شیشه ای که دارای سنسور ساده حرکتی هستند به چشم میخورد قرار گرفتن افراد در بین درب اتوماتیک در زمان بسته شدن است
قفل درب اتوماتیک شیشه ای

قفل درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای هم مانند تمامی دربها نیاز به قفل و به عبارت دیگر حالت تردد ممنوع دارد اما شکل و نحوه عملکرد قفل درب اتوماتیک شیشه ای با سایر دربهای قدیمی متفاوت است ، وجود قفل یکی از مسائل مهم در زمینه امنیت دربهای اتوماتیک شیشه ای به شمار می رود که در مورد درب اتوماتیکی که در ورودی ساختمانها قرار دارند این مسئله اهمیت بیشتری پیدا میکند .
چشمی

چشمی

یکی از قطعات استفاده شده مهم در درب اتوماتیک شیشه ای سنسور ماکرو یا چشمی می باشد که وظیفه تشخیص حرکت و ارسال فرمان باز شدن درب را به عهده دارد . مکانیزم عملکرد چشمی به این صورت است که این سنسور امواج الکترومغناطیسی را در محیط منتشر می کند این امواج به راحتی از طریق زمین ، دیوار و ... قابل انعکاس و برگشت می باشد در صورتی که...
موتور دانکر

موتور دانکر

موتور دانکر را میتوان مطرح ترین و پرکاربرد ترین برند موتور درب اتوماتیک شیشه ای دانست که بهترین برندهای درب اتوماتیک شیشه ای در اپراتورهای خود از آن استفاده می کنند.
مرکز فرمان

مرکز فرمان

یکی از عوامل مهم در تعیین قیمت درب اتوماتیک شیشه ای برند و نوع مرکز فرمان آن است که در مدلها و قیمتهای مختلف متناسب با بودجه در نظر گرفته شده قابل ارائه می باشد . مرکز فرمان را میتوان به عنوان مغز درب اتوماتیک شیشه ای قلمداد کرد که تمامی
1مجموع 8 محصول
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :